Comunicatii industriale SIEMENS

Scalance X-500 Managed L34

Retele de productie cu structuri de inalta viteza

Scalance X-400 Managed2

Pentru retele de intalta performanta

Scalance X-300 Managed4

Pentru retele mari cu cerinte mari de functionalitate

Scalance X-200 Managed8

Utilizate la configurarea retelelor de tip stea sau inel cu cerinte ridicate privind functionalitatea

Scalance X-100 Unmanaged6

Scalance X-100 Unmanaged

Scalance X-000 Unmanaged2

Scalance X-000 Unmanaged

Scalance Unmanaged CSM3

Scalance CSM Unmanagement


Scalance XR552-12M

Scalance XR552-12M Managed L3
Pentru retele foarte mari (52 porturi)
Pana la 12 x 4 module media
4 x SFP+ porturi cu 10 Gbps
48 porturi cu rata de transfer de 1 Gbps

Scalance XR528-6M

Scalance XR528-6M Managed L3
Pentru retele mari (28 porturi)
Pana la 6 x 4 module media
4 x SFP+ cu 1 sau 10 Gbps
24 portri cu rata de transfer de 1 Gbps

Scalance XR526-BC

Scalance XR526-BC Managed L3
2 x SFP porturi cu 10 Gbps
26 x RJ45 porturi cu rata de transmisie de 1 Gbps
8 x porturi combo, optional RJ45 sau SFP

Scalance XR524-BC

Scalance XR524-BC Managed L3
24 x RJ45 cu rata de transfer de 1 Gbps
8 porturi combo, optional RJ54 sau SFP
Temperatura de functionare 0degC ... 50degC

Porturi extensie XM-400

Porturi de xtensie pentru Scalance XM-400 Managed L3
8 x RJ45 cu PoE
8 x RJ45 cu PE408 PoE
8 x SPP cu PE400-8SFP

Scalance XM-400

Scalance XM-400 Managed L3
Pentru retele flexibile
8 x sau 16 x RJ45
Poate fi extins pana la 24 x porturi
Rata de transmitere de pana la 1 Gbps

Scalance XR-300EEC

Scalance XR-300EEC Managed L2
Pentru conditii dure de functionare
Module cu pana la 4 x 2 porturi
Rata de transmisie de pana la 1 Gbps
Distante de pana la 200 km

Scalance XR-300

Scalance XR-300 Managed L2
Pentru configurarea retelelor modulare
Pana la 12 x 2 porturi module media
8 x RJ45 porturi cu PoE
Rata de transmisie de pana la 1 Gbps
Distante de pana la 200 km

Scalance XR-300WG

Scalance XR-300WG Managed L2
Design subtire pentru instalare rack 19"
Pana la 24 x RJ45 / 4 porturi combo
Rata de transmisie de pana la 1 GBps
Grad de protecție IP30

Scalance X-300

Scalance X-300 Managed L2
Pentru retele de intalta viteza
Pana la 20 x RJ45 / 4 x ST/BFOC, SC sau SFP
Rata de transfer de pana la 1 Gbps
Distante de pana la 200 km

Scalance X-200IRT PRO

Scalance X-200IRT PRO Managed L2
Pana la 4 x RJ45 / 3 x SC RJ
Clasa de protectie IP65/67
Domeniu de functionare -25degC pana la +60degC

Scalance X-200IRT

Scalance X-200IRT Managed L2
Pana la 4 x RJ45 / 4 x ST/BFOC sau SC RJ
Clasa de protectie IP30

Scalance X-200RNA

Scalance X-200RNA Managed L2
Pentru retele seamless cu PRP/HSR
Pana la 4 x RJ45 / 2 x FO
Clasa de protectie IP20
Domeniu de functionare -40degC pana la +60degC

Scalance XP-200

Scalance XP-200 Managed L2
Pana la 16 x M12, fiecare a cate 4 x PoE
Pana la 4 x 1 Gbps port
Carcasa din plastic cu design slim
Clasa de protectie IP65
Domeniu de functionare -40degC pana la +70degC

Scalance XF-200BA

Scalance XF-200BA Managed L2
Compact switch in design ET200SP
Carcasa plastic
Pana la 4 x RJ45 / 4 x SC RJ
Suport pentru VLAN

Scalance XF-200

Scalance XF-200 Managed L2
Design plat
Carcasa plastic
Pana la 8 x RJ45 / 2 x ST/BFOC
Distante pana la 5 km

Scalance XC-200

Scalance XC-200 Managed L2
Design compact
Carcasa metal sau plastic
Pana la 24 x RJ45 / 2 x ST / BFOC, SC sau SFP
Distante pana la 200 km prin SFP
Diagnostic integrat pentru fibra optica
(Monitorizarea fibrei)

Scalance XB-200

Scalance XB-200 Managed L2
Design compact
Carcasa plastic
Pana la 13 x RJ45 / 3 x ST/BFOC sau SC
Distante de pana la 26 km
Port consola

Scalance X101-1LD

Scalance X101-1LD Media converter Unmanaged
1 x 10/100 Mbps RJ45
1 x 100 Mbps ST/BFOC (single mode)
Distante de pana la 26 km
Domeniu de temperatura: -10 degC la +60 deg

Scalance X101-1

Scalance X101-1 Media converter Unmanaged
1 x 10/100 Mbps RJ45
1 x 100 Mbps ST/BFOC (multimode)
Distante de pana la 5 km
Domeniu de temperatura: -10 degC la +60 degC


  • 1
  • 2

Prin continuarea navigării pe website-ul nostru confirmati acceptarea utilizării fișierelor de tip cookie conform Politicii de Cookie . Nu uitati totuși că poteti modifica setările acestor fișiere cookie urmând instrucțiunile din Politica de Cookie. Politica de Cookie

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close